Int ne. #217769
Aktivní
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 9:32)
Dostupnost: 25. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 745 Harmony Line |
| Prvotní registrace | 04/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 45.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 7.650 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Malý škrábanec na mřížce chladiče,
Dveře s mouchami opravené svépomocí
Poškození
Umístění
Německo, Münsterdorf
POSTCODE: 25587
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217769
Aktivní
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 9:32)
Dostupnost: 25. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.