Int ne. #4773
Prodává se na
Bürstner Lyseo Time I 728 Automatik
Konec aukce: út 02. 07. 2024 16:01
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Lyseo Time I 728 Automatik |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 9.850 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 6 |
| Environmentální odznak | 4 (zelená) |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.430 mm |
| Šířka v mm | 2.330 mm |
| Výška v mm | 2.950 mm |
| Identifikační číslo vozidla | ***************** |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | dobré |
Vybavení
| ABS | |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Tažné zařízení | |
| Asistent rozjezdu do kopce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Čalounění | Tkanina |
| Dešťový senzor | |
| Posilovač řízení | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Opravené škody: Poškození způsobené při parkování (poškození laku) vedle mřížky ventilace bylo odborně opraveno.
Umístění
Německo, Landau
POSTCODE: 76829
Vzdálenost:
... km
Int ne. #4773
Prodává se na
Bürstner Lyseo Time I 728 Automatik
Konec aukce: út 02. 07. 2024 16:01
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.