Int ne. #217297
Aktivní
Bürstner Marano T 580
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:37)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Marano |
| Modell | T 580 |
| Prvotní registrace | 08/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 73.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2286 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 5.980 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gangelt
POSTCODE: 52538
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217297
Aktivní
Bürstner Marano T 580
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:37)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.