Int ne. #225942
Aktivní
Bürstner Nexxo T 569
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 |
| Prvotní registrace | 12/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 79.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.690 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Zadní nosný systém Sawiko je ohnutý, ale plně funkční
Sprchová vanička má prasklinu
Měnič
naftové topení Truma
Poškození
Umístění
Německo, Karben
POSTCODE: 61184
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225942
Aktivní
Bürstner Nexxo T 569
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.