Int ne. #216517
Aktivní
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 Edition 30 |
| Prvotní registrace | 05/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 61.105 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1956 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.650 kg |
| Délka v mm | 5.890 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Škrábance, drobná poškození laku, škrábance na krytu markýzy, opravená markýza, úložný prostor za sedadlovou lavicí, uvolněný boční šroubový spoj.
Vadný satelitní systém
Poškození
Umístění
Německo, Hamburg
POSTCODE: 22049
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216517
Aktivní
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.