Int ne. #229087
Aktivní
Bürstner Nexxo T 620
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 620 |
| Prvotní registrace | 10/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 131.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Poškození krupobitím, opravená kamenná drť (se zárukou na carglas)
několik drobných škrábanců
Utržený stahovací popruh z nosiče kol
Umístění
Německo, Wilhelmshaven
POSTCODE: 25386
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229087
Aktivní
Bürstner Nexxo T 620
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.