Int ne. #216705
Aktivní
Bürstner Nexxo T 728 G
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:31)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 728 G |
| Prvotní registrace | 09/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 90.250 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.044 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Mírné stopy rzi pod lakem karoserie (bublinky). Automatický satelitní systém je v současné době mimo provoz, nebyl potřeba - lze opravit za 500 € podle servisu
Poškození
Umístění
Německo, Thomm
POSTCODE: 54317
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216705
Aktivní
Bürstner Nexxo T 728 G
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:31)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.