Int ne. #219389
Aktivní
Bürstner Nexxo T 728 G
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:22)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 728 G |
| Prvotní registrace | 02/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 167.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.440 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
1) Stůl má upravený a vylepšený uzamykací mechanismus.
2) Sací jednotka WC SOG se zapíná ručně s kontrolkou.
Umístění
Německo, Brilon
POSTCODE: 59929
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219389
Aktivní
Bürstner Nexxo T 728 G
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:22)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.