Int ne. #208769
Příležitost k nákupu
Bürstner Solano T 700
Tato aukce skončila (so 04. 04. 2026 9:54)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Solano |
| Modell | T 700 |
| Prvotní registrace | 07/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 68.600 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Selbitz
POSTCODE: 95252
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208769
Příležitost k nákupu
Bürstner Solano T 700
Tato aukce skončila (so 04. 04. 2026 9:54)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.