Int ne. #218168
Příležitost k nákupu
Bürstner T 620
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:39)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T 620 |
| Prvotní registrace | 04/1994 |
| Počet ujetých kilometrů | 181.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Podlaha sendvič měkká, bez poškození mokrem. Plášť kola mírně poškozený v důsledku prasknutí pneumatiky.
Umístění
Německo, Eckernförde
POSTCODE: 24340
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218168
Příležitost k nákupu
Bürstner T 620
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:39)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.