Int ne. #218059
Aktivní
Bürstner T620
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:34)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T620 |
| Prvotní registrace | 08/1991 |
| Počet ujetých kilometrů | 188.400 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 55 kW (75 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Herford
POSTCODE: 32051
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218059
Aktivní
Bürstner T620
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:34)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.