Int ne. #227701
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Typ 290
Načítání ...
(pá 29. 05. 2026 10:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Typ 290 |
| Prvotní registrace | 06/1993 |
| Počet ujetých kilometrů | 152.967 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 5.700 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Pružina vnitřní rolety střešního okna je vadná.
Přední část okenního výklenku vlevo pevně zaseknutá (nelze vyklopit). Bohužel jsem zatím nenašel náhradu, ale nijak zvlášť mě to netrápilo.
Poškození
Umístění
Německo, Gießen
POSTCODE: 35390
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227701
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Typ 290
Načítání ...
(pá 29. 05. 2026 10:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.