Int ne. #220333
Aktivní
Bürstner Viseo I 725
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Viseo |
| Modell | I 725 |
| Prvotní registrace | 04/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 25.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.250 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Marbach
POSTCODE: 71672
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220333
Aktivní
Bürstner Viseo I 725
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.