Int ne. #219335
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carado A 464 Pro
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 11:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | A |
| Modell | 464 Pro |
| Prvotní registrace | 08/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 98.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.035 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Selespeed je vadný (robot řazení), proto je vozidlo pouze pojízdné.
Spojka a setrvačník a vše co k tomu patří bylo měněno u partnera Fiat v červnu 2025 (faktura k dispozici).
Vozidlo je v současné době u prodejce v 85649 Brunnthal.
Umístění
Německo, Brunnthal
POSTCODE: 85649
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219335
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carado A 464 Pro
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 11:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.