Int ne. #231466
Aktivní
Carado CV 600
Načítání ...
(po 01. 06. 2026 12:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | CV 600 |
| Prvotní registrace | 10/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 52.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.495 kg |
| Délka v mm | 5.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
V přední části vedle čelního skla a na střeše jsou drobné vady laku, které byly ošetřeny zinkovým sprejem.
Poškození
Umístění
Německo, Lüdenscheid
POSTCODE: 58509
Vzdálenost:
... km
Int ne. #231466
Aktivní
Carado CV 600
Načítání ...
(po 01. 06. 2026 12:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.