Int ne. #224500
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carado T 345
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 345 |
| Prvotní registrace | 01/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 124.050 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.495 kg |
| Délka v mm | 6.781 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
- Odlupování laku na kapotě
- Umělá kůže čalounění sedadel
částečně popraskaná
Poškození
Umístění
Německo, Hattingen
POSTCODE: 45527
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224500
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carado T 345
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.