Int ne. #227505
Aktivní
Carado T 345
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 13:09)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 345 |
| Prvotní registrace | 03/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 210.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | JG-089-T |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.495 kg |
| Délka v mm | 6.980 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Weert
POSTCODE: 6003ME
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227505
Aktivní
Carado T 345
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 13:09)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.