Int ne. #219501
Aktivní
Carado T 348
Načítání ...
(pá 01. 05. 2026 16:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 348 |
| Prvotní registrace | 05/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 39.900 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
-Umyvadlo v koupelně je třeba vyměnit (viz obrázek)
-Krycí lišta na střešním okně je zkrácena slunečním zářením/teplem (viz obrázek)
Poškození
Umístění
Německo, Titisee-Neustadt
POSTCODE: 79822
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219501
Aktivní
Carado T 348
Načítání ...
(pá 01. 05. 2026 16:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.