Int ne. #213508
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carado T 447 Edition 24
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 Edition 24 |
| Prvotní registrace | 04/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 70.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Stůl nese známky používání
Pruh přes keře
Opravená odštěpená část čelního skla
Umístění
Německo, Herzogenrath
POSTCODE: 52134
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213508
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carado T 447 Edition 24
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.