Int ne. #228091
Aktivní
Carado T 448
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:47)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carado |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 448 |
| Prvotní registrace | 10/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 37.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.495 kg |
| Délka v mm | 7.381 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Promáčklina na garážových dveřích. Promáčklina na boku nahoře vedle levého horního ukazatele. Je třeba vyměnit čelní sklo.
Poškození
Umístění
Německo, Schwentinental
POSTCODE: 24223
Vzdálenost:
... km
Int ne. #228091
Aktivní
Carado T 448
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:47)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.