Int ne. #215806
Příležitost k nákupu
Carthago 41 R
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:58)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | 41 R |
| Prvotní registrace | 03/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 130.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2685 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.600 kg |
| Délka v mm | 6.550 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Mírně známá netěsnost na výklenku, dosud neopravené mírné poškození při parkování na pravé spodní straně.
Poškození
Umístění
Německo, Hilchenbach
POSTCODE: 57271
Vzdálenost:
... km
Int ne. #215806
Příležitost k nákupu
Carthago 41 R
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:58)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.