Int ne. #218516
Příležitost k nákupu
Carthago c-compactline I 144 LE
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:33)
Dostupnost: 09. Juni 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | c-compactline I |
| Modell | 144 LE |
| Prvotní registrace | 09/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 23.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 6.970 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Höxter
POSTCODE: 37671
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218516
Příležitost k nákupu
Carthago c-compactline I 144 LE
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:33)
Dostupnost: 09. Juni 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.