Int ne. #221749
Aktivní
Carthago c-Tourer I 141 LE
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 141 LE |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 40.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 6.670 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Známky opotřebení na sedadle řidiče.
Poškození
Umístění
Německo, Schwabach
POSTCODE: 91126
Vzdálenost:
... km
Int ne. #221749
Aktivní
Carthago c-Tourer I 141 LE
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 11:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.