Int ne. #222670
Příležitost k nákupu
Carthago c-Tourer I 142 QB
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:09)
Dostupnost: 18. Mai 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 142 QB |
| Prvotní registrace | 02/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 76.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.890 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Závada zadního nárazníku
Poškození
Umístění
Německo, kempten
POSTCODE: 87437
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222670
Příležitost k nákupu
Carthago c-Tourer I 142 QB
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:09)
Dostupnost: 18. Mai 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.