Int ne. #217893
Aktivní
Carthago c-Tourer I 148 LE
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:08)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 148 LE |
| Prvotní registrace | 04/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 105.053 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 7.380 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Roh zásuvky v kuchyni je odštípnutý.
Jedno poškození o velikosti 1 centu v podlaze před zásuvkou. Škrábance na vnější straně vpravo uprostřed plastového obložení způsobené třením o kámen.
Mírné promáčknutí bez poškození barvy, z vnější strany vstupních dveří do obytné části v důsledku nárazu do komína topení.
Odštípnutý kámen v čelním skle, byla zajištěna výměna čelního skla.
Poškození
Umístění
Německo, Raesfeld
POSTCODE: 46348
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217893
Aktivní
Carthago c-Tourer I 148 LE
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:08)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.