Int ne. #220142
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:58)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE |
| Prvotní registrace | 05/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 17.500 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.890 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Dorf Mecklenburg
POSTCODE: 23972
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220142
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:58)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.