Int ne. #218396
Příležitost k nákupu
Carthago chic c-line T 4.3
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:46)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | chic c-line T |
| Modell | 4.3 |
| Prvotní registrace | 04/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 120.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.840 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Síťka proti hmyzu na bočním okně je roztržená. Stmívací systém střešního/heki okna je zaháknutý. Mírné známky používání, jinak si nejsem vědom žádných závad. Vozidlo je garážované a nikdy nestálo doma na silnici. Lak je odpovídajícím způsobem dobrý.
Umístění
Německo, Roding
POSTCODE: 93426
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218396
Příležitost k nákupu
Carthago chic c-line T 4.3
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:46)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.