Int ne. #209902
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carthago chic e-line 44 yachting
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 10:52)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | chic e-line |
| Modell | 44 yachting |
| Prvotní registrace | 09/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 62.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | X604hh |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.850 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Lisse
POSTCODE: 2162
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209902
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Carthago chic e-line 44 yachting
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 10:52)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.