Int ne. #224852
Aktivní
Carthago chic T 51
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 15:10)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Carthago |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | chic T |
| Modell | 51 |
| Prvotní registrace | 06/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 154.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 107 kW (145 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.646 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Na pravém zadním rohu karoserie je v GRP neodborně opravené (poškozené) místo. Poptávané náklady na opravu, cca 500,-- €. Nejsme si vědomi žádného jiného poškození.
Poškození
Umístění
Německo, Goslar
POSTCODE: 38690
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224852
Aktivní
Carthago chic T 51
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 15:10)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.