Int ne. #219385
Příležitost k nákupu
Challenger 287 GA Graphite Premium
Tato aukce skončila (st 20. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 287 GA Graphite Premium |
| Prvotní registrace | 04/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 36.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Drobné poškození zadního nárazníku.
Poškození
Umístění
Německo, Neuss
POSTCODE: 41464
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219385
Příležitost k nákupu
Challenger 287 GA Graphite Premium
Tato aukce skončila (st 20. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.