Int ne. #217216
Aktivní
Challenger 288EB Special Edition
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:35)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 288EB Special Edition |
| Prvotní registrace | 09/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 65.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Sedací část byla upravena, lze ji vyjmout a je pak povolena pro 4 bezpečnostní pásy.
Použitý, ale dobře udržovaný stav.
Má 2 malé promáčkliny, bliká ukazatel stavu vody, ale nemohu najít závadu.
Umístění
Německo, Hiltenfingen
POSTCODE: 86856
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217216
Aktivní
Challenger 288EB Special Edition
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:35)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.