Int ne. #225936
Aktivní
Challenger 358 Graphite
Načítání ...
(po 01. 06. 2026 12:21)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 358 Graphite |
| Prvotní registrace | 07/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 59.565 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.190 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Navigační systém |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Laubach
POSTCODE: 35321
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225936
Aktivní
Challenger 358 Graphite
Načítání ...
(po 01. 06. 2026 12:21)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.