Int ne. #208197
Aktivní
Challenger Genesis
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Genesis |
| Prvotní registrace | 03/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 159.958 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.899 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Známky opotřebení po celém obvodu
Střešní okno již nelze zavřít, ale je těsné.
Kapající kohoutek se stále opravuje.
Umístění
Německo, Wittstock
POSTCODE: 16909
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208197
Aktivní
Challenger Genesis
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.