Int ne. #206341
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Challenger Genesis 34
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:35)
Dostupnost: 12. April 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Genesis 34 |
| Prvotní registrace | 04/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 70.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 92 kW (125 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.996 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Zwiesel
POSTCODE: 94227
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206341
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Challenger Genesis 34
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:35)
Dostupnost: 12. April 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.