Int ne. #217871
Aktivní
Challenger T 384 Etape Edition
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | T 384 Etape Edition |
| Prvotní registrace | 08/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 7.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.290 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Drobný škrábanec na zadním nárazníku.
Umístění
Německo, Handewitt
POSTCODE: 24983
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217871
Aktivní
Challenger T 384 Etape Edition
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.