Int ne. #219547
Aktivní
Challenger V114
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | V114 |
| Prvotní registrace | 11/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 36.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.995 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Mörlenbach
POSTCODE: 69509
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219547
Aktivní
Challenger V114
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.