Int ne. #116569
Končí
Chausson 627 GA
Konec aukce: út 08. 07. 2025 13:21
Dostupnost: 30. April 2026
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 627 GA |
| Prvotní registrace | 04/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 40.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Poškození zadního okna vlevo vodou, růst plísně na vnitřní stěně pod oknem.
Poškození
Umístění
Německo, Windelsbach
POSTCODE: 91635
Vzdálenost:
... km
Int ne. #116569
Končí
Chausson 627 GA
Konec aukce: út 08. 07. 2025 13:21
Dostupnost: 30. April 2026
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.