Int ne. #214481
Aktivní
Chausson 630
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 630 |
| Prvotní registrace | 09/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 65.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Malá prasklina za pravým nárazníkem
Malá prasklina v horní části střechy
Bez vlivu na těsnost
Nová střešní lžíce / záruční problém
Poškození
Umístění
Německo, Hirzenhain
POSTCODE: 63697
Vzdálenost:
... km
Int ne. #214481
Aktivní
Chausson 630
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.