Int ne. #118408
Příležitost k nákupu
Chausson 727 GA Welcome
Tato aukce skončila (út 26. 05. 2026 16:19)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 727 GA Welcome |
| Prvotní registrace | 08/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 42.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.398 kg |
| Délka v mm | 7.467 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Netěsnost levého bočního okna (okno za sedadlem řidiče) byla částečně obnovena (vyměněna).
Mechanismus zamykání dveří karoserie přes zámek dveří vadný, musí se otevírat a zavírat ručně
Obnovena baterie karoserie
Vodní čerpadlo po závadě obnoveno
Umístění
Německo, Obertshausen
POSTCODE: 63179
Vzdálenost:
... km
Int ne. #118408
Příležitost k nákupu
Chausson 727 GA Welcome
Tato aukce skončila (út 26. 05. 2026 16:19)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.