Int ne. #224501
Končí
Chausson 728 Welcome
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 13:27
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 728 Welcome |
| Prvotní registrace | 04/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 110.300 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 2FTC842 |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.650 kg |
| Délka v mm | 7.383 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Belgie, Lille
POSTCODE: 2275
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224501
Končí
Chausson 728 Welcome
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 13:27
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.