Int ne. #218447
Aktivní
Chausson Acapulco 58
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:11)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Acapulco 58 |
| Prvotní registrace | 04/1991 |
| Počet ujetých kilometrů | 190.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 6.420 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení |
Obecný popis
Známé závady
Špatně se spouští
Umístění
Německo, Langwedel - Etelsen
POSTCODE: 27299
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218447
Aktivní
Chausson Acapulco 58
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:11)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.