Int ne. #230270
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Chausson Exaltis
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Exaltis |
| Prvotní registrace | 03/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 128.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.700 kg |
| Délka v mm | 7.480 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel |
Obecný popis
Známé závady
Závady budou odstraněny!
Umístění
Německo, Burgwald
POSTCODE: 35099
Vzdálenost:
... km
Int ne. #230270
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Chausson Exaltis
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.