Int ne. #224503
Příležitost k nákupu
Chausson Exaltis 747
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:05)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Exaltis 747 |
| Prvotní registrace | 03/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 128.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.700 kg |
| Délka v mm | 7.480 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Závada na klimatizačním systému kabiny
Umístění
Německo, Bottendorf
POSTCODE: 35099
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224503
Příležitost k nákupu
Chausson Exaltis 747
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:05)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.