Int ne. #218662
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Chausson Flash 02
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Flash 02 |
| Prvotní registrace | 03/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 103.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.770 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
- Úchytka horní kuchyňské skříňky je zlomená, lze ji snadno vyměnit
- Cestovali s námi psi, nevhodné pro alergiky (bez vyčištění čalounění uvnitř)
- Mírně zelený povlak na zadní části a výklenku
Umístění
Německo, Pforzheim
POSTCODE: 75181
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218662
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Chausson Flash 02
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.