Int ne. #224020
Aktivní
Chausson Titanium 758
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:43)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Titanium 758 |
| Prvotní registrace | 04/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 28.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.199 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Samotný televizor je vadný, byl odstraněn a nový lze zakoupit za přibližně 100 eur. Poškození vodou v zadní části bylo před 2 lety kompletně předěláno v rámci testu těsnosti, stejně jako těsnění oken.
Poškození
Umístění
Německo, Verden
POSTCODE: 27283
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224020
Aktivní
Chausson Titanium 758
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:43)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.