Int ne. #205246
Aktivní
Chausson Welcome 17
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 11:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Welcome 17 |
| Prvotní registrace | 05/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 113.700 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.700 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Filtr částic | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Vadná klimatizace kabiny. Kompresor klimatizace netěsní.
Známky opotřebení (škrábance, promáčkliny) zvenku i zevnitř.
Umístění
Německo, Eltingshausen
POSTCODE: 97714
Vzdálenost:
... km
Int ne. #205246
Aktivní
Chausson Welcome 17
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 11:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.