Int ne. #226097
Aktivní
Chausson Welcome 55
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 15:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Welcome 55 |
| Prvotní registrace | 04/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 125.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 5.950 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Jediné mně známé vady jsou optické povahy.
Částečně odloupnutý lak kapoty (bez koroze)
Lak prahu dveří řidiče gumový porézní (bez koroze)
Pryž částečně odlepená vně levého horního obytného prostoru
Poškození
Umístění
Německo, Denzlingen
POSTCODE: 79211
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226097
Aktivní
Chausson Welcome 55
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 15:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.