Int ne. #104374
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Chausson Welcome 70
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 12:52)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Chausson |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Welcome 70 |
| Prvotní registrace | 06/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 185.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2286 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Promáčkliny kapoty od krupobití
Umístění
Německo, Bad Kohlgrub
POSTCODE: 82433
Vzdálenost:
... km
Int ne. #104374
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Chausson Welcome 70
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 12:52)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.