Int ne. #217740
Aktivní
CI International Riviera 320
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:22)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | CI International |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Riviera 320 |
| Prvotní registrace | 04/1995 |
| Počet ujetých kilometrů | 195.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 56 kW (76 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2402 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 5.500 mm |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Eutlingen
POSTCODE: 72762
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217740
Aktivní
CI International Riviera 320
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:22)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.