Int ne. #208986
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Clever Roomer 600
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Clever |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Roomer |
| Modell | 600 |
| Prvotní registrace | 07/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 34.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1997 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.998 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Demolice bočního plastového obložení
Poškození
Umístění
Německo, Krefeld
POSTCODE: 47804
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208986
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Clever Roomer 600
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.